Zobacz Nasze kontenery

Nasze kontenery dostępne na terenie Lublina

Kiedy należy zamówić kontener?

Pamiętaj, że osiedlowe śmietniki czy mniejsze przydomowe, obsługiwane przez zakłady miejskie, nie są przystosowane do tego aby wywieźć odpady budowlane, zniszczone rzeczy o sporych gabarytach czy złom. Do tego wyrzucanie gruzu do miejskiego śmietnika jest po prostu zabronione i grozi za to mandat karny. Dlatego w swojej ofercie mamy szeroki wachlarz różnego rodzaju kontenerów, tak aby jak najlepiej spełniały swoją funkcję. Wszystkie wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Pięciomilimetrowa blacha na dnie oraz z trzymilimetrowa blacha na ścianach muldy. Dodatkowo dno chronione przez warstwę poliuretanu zapewnia niebywałą wytrzymałość i odporność nawet na najtrudniejsze warunki. Dzięki trwałej konstrukcji kontenerów, z powodzeniem możemy składować w nich, a następnie przewozić wszelkiego rodzaju odpady, od najlżejszych po te najcięższe.

wywoz odpadow
kontener pod dom

Jeśli istnieje tylko taka potrzeba nic nie stoi na przeszkodzie aby zamówić jednocześnie nie jeden, a nawet kilka kontenerów. Aby zaoszczędzić miejsca na posesji kontenery można swobodnie układać jeden na drugim. Nawet te, które nie mają zamknięcia wyposażone są w specjalne haczyki, które umożliwiają zamontowanie czy przykrycie ich specjalną plandeką. W ten sposób zabezpieczamy wnętrze kontenera przez czynnika zewnętrznymi (opady deszczu, śnieg itp.). Zapobiegamy także ewentualnemu wysypywaniu się zawartości kontenera na zewnątrz, a tym samym nie zanieczyszczamy okolicy i własnej działki.

Szeroki wybór kontenerów sprawia także, że możemy idealnie dopasować kontener do potrzeb naszego klienta. W zależności od miejsca zlecenia decydujemy czy podstawiony będzie kontener odkryty czy też zamykany. W oparciu o ilość odpadów dobierana jest natomiast wielkość kontenera. Następnie ustalamy po jakim czasie kontener ma zostać wywieziony bądź wymieniony na nowy. Wszystko to czego nie możesz wyrzucić do miejskiego śmietnika, możesz umieścić w naszych kontenerach. My natomiast zajmiemy się wywozem i utylizacją, a wszystko to w zgodzie z naturą i bezpiecznie dla środowiska.

wywoz odpadow i gruzu
lublin wywoz gruzu

Kiedy wiemy, że czeka nas duży remont czy też prowadzimy firmę budowlaną nie musimy od razu decydować się na największe kontenery. Jak pewnie zdają sobie państwo sprawę nie zawsze jest bowiem miejsce aby na danym terenie postawić bardzo duży kontener mimo, iż wiemy, że na pewno uda się go zapełnić. Czasami też powstrzymują nas przed tym walory estetyczne i niechęć przez zagraceniem całej wolnej przestrzeni.

Wymiary kontenerów

Do najczęściej wybieranych, a zarazem najpopularniejszych kontenerów należą:

  • Kontener KP2 typu mulda, o pojemności około 2 [ m];
  • Kontener KP5 o dokładnych wymiarach 3,40 x 1,68 x 0,70 [ m ]
  • Kontener KP7 o wymiarach 3,40 x 1,68 x 1,10 [ m ]

Sprawdzą się one idealnie przy remontach mieszkań czy domków jednorodzinnych. Swoją popularność zawdzięczają kompaktowej wielkości i pojemności. Z zewnątrz pokryte farbą w jasnych odcieniach stanowią estetyczny element przestrzeni. Jeśli każdego dnia gromadzimy znaczni więcej odpadów niż może pomieścić świetnym rozwiązaniem jest zamówienie kilku mniejszych kontenerów i rozstawienie ich w strategicznych punktach. Jest to idealna alternatywa dla jednego dużego kontenera. Jak zwykle wszystko zależy od naszych potrzeb i upodobań. Jednak zawsze dobrze jest wiedzieć, że mamy wiele różnych możliwości. Oczywiście wygląd to nie wszystko.

worki big bag

Zainteresowany? Zadzwoń do nas i złóż zamówienie