Poznaj Naszą Ofertę

Nasza oferta jest cały czas rozbudowywana i dostosowywana do coraz to nowych potrzeb naszych klientów. Nieustannie stawiamy na rozwój i nowoczesne rozwiązania. Wiele zrealizowanych zleceń, zarówno od klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw, pozwoliło nam zbudować markę, która liczy się na rynku. Zadowoleni klienci, którzy obdarzają nas swoim zaufaniem to najlepsze wynagrodzenie ciężkiej pracy.

Kiedy możesz liczyć na nasze wsparcie?

  • większe i mniejsze place budowy (domki jednorodzinne, bloki, biurowce),
  • generalne sprzątanie po zakończonej budowie, remoncie mieszkania, renowacji biur i magazynów,
  • wyburzenia i rozbiórki,
  • opróżnianie piwnic, garaży i wiele wiele innych
wywoz materialow konstrukcyjnych lublin
wywoz materialow po remoncie

Oferta naszej firmy to przede wszystkim możliwość wynajęcia kontenera na gruz lub ziemię. Jednak w związku z potrzebami klientów możemy zając się wywiezieniem także wszelkich innych niestandardowych odpadów, których nie można zwyczajnie wyrzucić do miejskich kontenerów. Do naszych kontenerów możesz wyrzucić np. odpady budowlane takie jak kafelki czy stary zlew, papę, odpady zielone z ogrodu, stare meble, złom czy zużyte opony.

Skorzystaj z pomocy naszych pracowników

W zależności od twoich preferencji kontener możesz zapełnić samodzielnie bądź przy pomocy wykwalifikowanych pracowników naszej firmy. To co cechuje nasze usługi to indywidualne dopasowanie do potrzeb klienta. Kontener, który zostanie ci podstawiony będzie dopasowany do rodzaju śmieci, których chcesz się pozbyć oraz do ich ilości. W ten sposób masz pewność, że nie przepłacisz. Zrealizujemy wywóz gruzu i innych odpadów niezależnie od tego czy jesteś osobą prywatną i musisz pozbyć się niewielkiej ilości, czy jesteś dużym przedsiębiorstwem i masz do utylizacji całą górę śmieci każdego dnia. Jesteśmy bowiem na posterunku każdego dnia roboczego.

pomocna firma
lublin wywoz gruzu

Zawsze w terminie

Kolejną rzeczą, która nas wyróżnia to terminowość. Jesteśmy zawsze tam gdzie nas potrzebujesz i wtedy kiedy sobie tego życzysz. Podstawiamy pusty kontener w terminie i miejscu ustalonym z klientem i odbieramy umówionego dnia. Wybierając nasze usługi nie martwisz się o nic. To my zajmujemy się zarówno wywiezieniem jak i utylizacją odpadów. Co więcej, robimy to w zgodzie z naturą i wszystko to co da się ponownie użyć jest odpowiednio przetwarzane i wykorzystywane.

wywóz gruzu lublin

Indywidualne dopasowanie oferty i terminowość

wywóz gruzu w lublinie

Wszystko w jednym miejscu, profesjonalnie i w oparciu o najwyższe standardy.

 

wywóz gruzu

Fachowa obsługa na każdym etapie

Od czego uzależniona jest cena?

Cena naszych usług uzależniona jest przede wszystkim od wielkości wybranego kontenera oraz rodzaju odpadów, które chcemy zutylizować. Na koszt usługi wpływa także okres na jaki kontener będzie podstawiony oraz ewentualne usługi dodatkowe. Najpopularniejszy jest wynajem kontenera na kilka dni. Z kolei jeśli chcesz pozbyć się odpadów jednorazowo i masz już np. wszystko przygotowane możesz zamówić natychmiastowy wywóz śmieci – na załadunek masz wtedy około 30 do 6o minut. Jeżeli natomiast masz w planach długotrwały remont czy gruntowne porządki, które mogą przeciągnąć się w czasie możesz zdecydować się na długoterminowy wynajem kontenera. Wszystko zależy od twoich potrzeb. Do każdego klienta i zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

Jeśli nie wiesz na co się zdecydować pomożemy ci wybrać najkorzystniejszą opcję. Jeśli masz jakieś pytania, bądź już zdecydowałeś się na wynajem kontenera, trafiłeś idealnie. Wykwalifikowani pracownicy zapewnią fachową obsługę, począwszy na kontakcie telefonicznym i dobraniu odpowiedniej oferty, poprzez podstawienie w umówionym terminie i miejscu kontenera, skończywszy na wywiezieniu i utylizacji odpadów. Wszystko w jednym miejscu, profesjonalnie i w oparciu o najwyższe standardy.

WIELKOŚĆ KONTENERA 80%
RODZAJ ODPADÓW 50%
OKRES WYNAJMU 75%

Wywozimy różne typy odpadów

Wywóz gruzu
Wywóz odpadów zielonych
Wywóz styropianu
Wywóz śmieci
Wywóz wełny mineralnej
Wywóz mebli i gabarytów
Wywóz papy
Wywóz odpadów z budowy
Wywóz innych odpadów

Zainteresowany współpracą?

Mieszkasz na terenie innej miejscowości? Chcesz uzyskać więcej informacji? Nic straconego. Skontaktuj się z nami i sprawdź jak możemy ci pomóc.